Skip to content
OSVOJEN VRIJEDAN BOD U GOSTIMA KOD EKIPE RADNIKA PDF Ispis E-mail
Autor gorazde.ba
Ponedjeljak, 28 Mart 2011 08:50

160                U okviru trećeg kola proljetnog dijela prvenstva Prve lige FBiH fudbaleri Goražda ostvarili su neriješen rezultat u Hadžićima 1:1. U prvom poluvremenu Goraždani su odigrali veoma borbeno i agresivno što je rezultiralo dosuđivanjem jedanesterca u 25 minuti koji nije realizirao Softić, te niz izglednih prilika koje nisu pretvorene u pogodak.

Kazna za propuštene prilike ekipe Grožda stigla je u 60 minuti utakmice kada su domaćini poveli sa 1:0, da bi veoma dobru partiju Goražda okončao Edhem Kamenica pogodkom u 93 minuti. Dok je ovim neriješnim rezultatom ekipa Radnika vrlo vjerovatno izgubila status prvoligaša, Goraždani su napravili krupan korak ka opstanku u Prvoj ligi FBiH.