Skip to content
Grad Goražde
POBJEDA RUKOMETAŠA REPREZENTACIJE BiH PRED GORAŽDANSKOM PUBLIKOM PDF Ispis E-mail
Autor gorazde.ba
Utorak, 08 Novembar 2011 13:28

U okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2013 – godine u Španiji u subotu 05.11.2011. rukometaši reprezentacije BiH u Gradskoj dvorani ‘’ Mirsad Hurić ‘’ savladali su izabranu vrstu Kipra rezultatom 32:26, poluvrijeme 13:9. Najefikasniji u našoj reprezentaciji bio je Vukąšin Stojanović sa sedam postignutih golova dok je u timu Kipra  najviše pogodaka zabilježio Prountos , osam.

Detaljnije...

POBJEDOM NAD EKIPOM ORAŠJA FUDBALERI GORAŽDA POTVRDILI OPSTANAK U PRVOJ LIGI FBiH PDF Ispis E-mail
Utorak, 24 Maj 2011 10:16

U subotu 21.05.2011. na Gradskom stadionu pred oko 500 gledalaca, fudbaleri FK Goražda pobjedili su trećeplasiranu ekipu Orašja rezultatom 2:0, te na taj nači potvrdili opstanak u Prvoj ligi FBiH. Strijelci pogodaka za Goražde bili su Bešlija u 18 minuti susreta, dok je Džebo potvrdio pobjedu pogotkom u 77 minuti.

U DERBIJU KOLA FUDBALERI GORAŽDA POBJEDILI PRVOPLASIRANU EKIPU GOŠKA PDF Ispis E-mail
Srijeda, 04 Maj 2011 12:22

U subotu 30.04.2011. na Gradskom stadionu u Goraždu u okviru Prve lige FBiH odigran je derbi kola u kom su se sastali najbolja ekipa proljetnog dijela prvenstva Goražde i prvoplasirana ekipa Goška iz Gabele.

RUKOMETAŠI GORAŽDA IZBORILI NASTUPE U EVROPI PDF Ispis E-mail
Utorak, 17 Maj 2011 11:34

Ovog vikenda rukometaši Goražda pobjedom nad ekipom Gradačca direktnim konkurentom za četvrtu poziciju koja obezbjeđuje nastupe u okviru Čelendž kupa u narednoj sezoni, na taj način su omogućili Goraždanskoj publici da u gradskoj dvorani gledaju utamkmice protiv Evropski velikana rukometa.

GORAŽDANSKI FUDBALERI OSTVARILI JOŠ JEDNU POBJEDU U PROLJETNOM DIJELU PRVENSTVA PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 18 April 2011 07:14

160         Na Gradskom stadionu u Goraždu u subotu 16.04.2011. odigrana je utakmica između FK Goražda i ekipe FK Slavena iz Živinica u okviru Prve lige Federacije BiH u kojoj je domaća ekipa Goražda ostvarila pobjedu rezultatom 1:0. Pred oko 1 000 gledalaca Goraždani su veoma teško ostvarili pobjedu, zahvaljujući prelijepom pogodku Harisa Bešlija iz 48 minute susreta. Sa ostvarenom pobjedom Goražde je veoma blizu ostvarenju cilja a to je opstanak u ligi, dok je Slaven nakon poraza u opasnoj zoni za ispadanje.