Predstavnici humanitarne organizacije Qatar Charity danas su posjetili Gradsku upravu Goražde, gdje su održali sastanak sa pomoćnicima gradonačelnika Muamerom Hodžićem, Muamerom Krašićem i Fahrudinom Kožom iz odjela poljoprivrede.
Na sastanku je predstavljen rad ove organizacije, kao i projekti koje su realizovali u drugim lokalnim zajednicama širom BiH. Riječ je o brojnim projektima iz oblasti poljoprivrede, kao i infrastrukturnim projektima koji se finansiraju uz određeno učešće lokalnih zajednica, a tu je i širok spektar projekata iz drugih oblasti, kao i humanitarnih aktivnosti.

Grad Goražde do sada nije imao priliku sarađivati sa ovom organizacijom, ali je svakako iskazan interes za uspostavljanje saradnje.

U narednom periodu planirano je potpisivanje okvirnog sporazuma o saradnji, nakon čega će biti precizirano koji projekti će biti odabrani za realizaciju u narednom periodu
Goražde Grad na Drini