Skip to content
POBJEDE FUDBALERA I RUKOMETAŠA GORAŽDA PDF Ispis E-mail
Autor gorazde.ba
Utorak, 17 Maj 2011 06:49

Fudbaleri Goražda u subotu 14.05.2011. na Gradskom stadionu ostvarili su još jednu pobjedu, ovaj put poražena je ekipa FK Gradina rezultatom 2:1. Gledaoci su mogli vidjeti dva različita poluvremena, gdje je u prvom ekipa Goražda bila dominantna i stekla prednost od 2:0 pogodcima Sinana Ramovića, da bi pred kraj prvog poluvremena fudbaleri gostiju smanjili rezultat.

450

Drugo poluvrijeme nije bitno spomena jer je znatno pao nivo i kvalitet igre sa obje strane, te je do kraja susreta rezultat ostao ne promijenjen.               Takođe ovog vikenda Muški rukometni klub Goražde na gostovanju u Gradačcu savladao je istoimenu ekipu rezultatom 21:26, te na taj način se približio na korak do izlaska na neko od Evropskih takmičenja. Treba naglasiti da su rukometaši Goražda zasluženo slavili zadržavši četvrtu poziciju  sa tri boda prednosti nad glavnim konkurentom Slogom iz Doboja.