Skip to content
STUDENTI TREĆE GODINE PMF SARAJEVO POSJETILI OPĆINU GORAŽDE PDF Ispis E-mail
Autor gorazde.ba   
Ponedjeljak, 15 Maj 2017 14:05

Studenti treće godine Prirodno-matematičkog fakulteta, odsjek za geografiju, zajedno sa svojim profesorima, u sklopu terenske nastave posjetili su danas Općinu Goražde. Njih je u Maloj sali primio načelnik Općine Goražde dr. sci. Muhamed Ramović sa saradnicima. On je na početku prijema studentima poželio dobrodošlicu u naš grad, te se kratko osvrnuo na osnovne karakteristike naše Općine.

Studenti su imali priliku Načelnika Ramovića i njegove saradnike pitati o svemu što ih interesuje vezano za naš grad, a posebna pažnja tokom razgovora posvećena je privrednom razvoju Goražda i njegovom geografskom položaju.

Načelnik je na kraju prijema studentima uručio prigodne poklone, suvernir Općine Goražde kao uspomenu na ovu posjetu.

Inače studenti u sklopu svog nastavnog programa, tj. terenske nastave posjećuju gradove širom BiH i ovo je jedan vid praktične nastave.

Share
 

Sjedište Gradske uprave

  • Ulica: Maršala Tita br. 2
  • 73000 Goražde 
  • Telefon: +387 38 221 002
  • Telefon: +387 38 241 450
  • Fax :+387 38 221 332
  • E-mail: grad@gorazde.ba
  • E-mail: infopult@gorazde.ba